İlkadım İnşaat - GAYRİMENKUL

Doğru ve güvenilir müşteri memnuniyetini ön planda tutatarak, güveni ilke edinmiş düşüncemiz ile hareket ederek siz değerli müşterilerimizin Gayrimenkul arayışını kolaylaştırmak ve doğru olanı bulmanız için gereken ne varsa yapmaya gayret gösteriyoruz. Güvenilirlik prensibimizden yola çıkarak Gayrimekul Alım - Satımın da, Kiralamalarında içinizin son derecede rahat olacağını garanti ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firmamız için güvenli alış veriş olmazsa olmazımızdır. Ayrıca Gayrimenkul ile ilgili sorularınızda, Ekspertiz durumlarında size yardımı amaç edinerek yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

  • 100% Güvenli Alımı ve Satımı
  • 100% Müşteri Memnuniyeti
  • Ekspertiz Hizmeti

Biz Kimiz ?

2006 yılından bu zamana kadar hizmette sınır yoktur prensibi ile hizmet vermekte olup, aldatılan her müşteri kaybedilen bir servettir ilkesini benimseyerek yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.2006 DAN BU YANA HİZMETTE SINIR YOKTUR PRENSİP İLE HİZMET VERMEKTEYİZ VE ALDATILAN MÜŞTERİ KAYBEDİLEN BİR SERVETTİR İLKESİNİ BENİMSEYEREK FAALİYETİNE DEVAM ETMEKTE OLUP *** SATILIK DAİRE, DÜKKAN, ARSA, KİRALIK DAİRE DÜKKAN, KAT KARŞILIĞI ARSA,SATILIK ARSA KONULARINDA UZMAN OLARAK ÇALIŞMAKTADIR. İLKADIM SİZDEN GERİSİ BİZDEN

Hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak çalışmalarına 2 Şubesi ile devam etmekte.Gayrimenkul sahiplerinin ve yatırımcıların bilgi edinme hakkına her zaman saygı duyan firmamız şeffaflık ilkesinden hiç bir zaman taviz vermemektedir.

Ne İş Yaparız ?

İlkadım İnşaat - Gayrimenkul olarak biz, gayrimenkulleri günün raicinde ve en kısa zamanda değerlendirmenin yanında yatırım yapmak isteyen müşterilerin alım gücü ve ihtiyaçlarına uygun fırsay seçenekleri sunmak.

Neden Biz ?

Karşılıklı güvene, saygıya ve sıcak diyaloğa dayalı müşteri ilişkileri sayesinden geniş bir portfoye ulaşarak alım satım süreçlerinin en kısa sürelere düşürmek, en önemli görevlerimiz arasında yer almaktadır.

Ev Sahibi Yaptık. Yapmaya Devam Ediyoruz...

Ev Sahibi85%

Kiracı 65%

Müşteri memnuniyeti 100%

550

Mutlu Ev sahibi

12330

Geri Dönüşüm

EKİBİMİZ

Hülya Anar

Personel Müdürü

Orkun Atakan Anar

Satış Müdürü

Nazlıcan Karabaş

Satış Danışmanı

Meryem Karataş

Satış Danışmanı

Nermin Soydaş

Satış Danışmanı

Alev Uludağ

Satış Danışmanı

Sedat Öner

Satış Danışmanı

Mustafa Çelik

Satış Danışmanı

Semanur Fakıoğlu

Satış Danışmanı

Fatma Kozan

Satış Danışmanı

Saliha Yarıcı Yılmaz

Yönetici Asistanı / Sekreter

Funda İşsenin

Satış Danışmanı

Kayhan Acır

Satış Danışmanı

Birsen Çakan

Satış Danışmanı